Zaufaj
profesjonalistom

Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z naszego ponad 10 letniego doświadczenia!

  • Elewacje
  • Stolarka okienna i drzwiowa
  • Usługi ogólnobudowlane
O nas

Oferujemy kompleksowe
usługi ogólnobudowlane.

Monej to firma świadcząca wysokiej jakości usługi remontowo-budowlane  na terenie Chojnic jak i jego okolic. Od ponad 10 lat realizujemy kompleksowe pracę które obejmują budynki mieszkalne jak i również użytkowe przeznaczone pod wszelkiego rodzaju obiekty służące działalnościom gospodarczym jak sklepy,biura, magazyny czy ośrodki wypoczynkowe.

Zakres naszych usług obejmuję prace wykończeniowe wewnątrz domu jak i na zewnątrz, kompleksowe renowacje elewacji jak i montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Usługi
ogólnobudowlane

Renowacja
elewacji

Montaż
okien i drzwi

Szukasz
fachowców?

Skontaktuj się z nami telefonicznie jeśli zależy ci na doświadczonej oraz przede wszystkim rzetelnej firmie ogólnobudowlanej.

Kilka zalet

Dlaczego my?

Ponad
10 lat doświadczenia

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko na terenie kraju ale również poza jego granicami świadcząc usługi na wysokim poziomie dla zagranicznych inwestorów.

W pełni
specjalistyczny sprzęt

Rozwijamy się nie tylko pod względem umiejętności ale również sprzętu dzięki czemu podczas pracy dysponujemy specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem który znacznie przyśpiesza czas realizacji oraz pozwala na dokładniejsze wykonanie prac.

Ceny
dostosowane do rynku

Jako średniej wielkości firma dostosowujemy ceny do rynku znajdując kompromis pomiędzy jakością usługi a jej finalnym kosztem. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza kontaktowego aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Renowacja
elewacji.

Jedna z gałęzi budownictwa na którą kładziemy szczególny nacisk to kompletne wykonawstwo elewacji jak i jej renowacja. Służymy doradztwem w zakresie doboru materiałów jak i rodzaju ocieplenia. Zapewniamy kompleksowe wykonanie od A do Z. 

Korzystamy wyłącznie z komponentów czołowych producentów dzięki czemu wykonana przez nas elewacja zapewnia świetną izolację która utrzymuję się przez długie lata.

 

Usługi
ogólnobudowlane.

Jako doświadczona ekipa nie boimy się wyzwań. Realizujemy wszelkie usługi ogólnobudowlane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Przekrój prac jaki wykonujemy pozwala nam na realizację kompletnych remontów jak i pojedynczych zleceń bez względu na rodzaj budynku.

Jeśli jesteś na etapie budowy domu lub właśnie planujesz remont i szukasz odpowiednich fachowców skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną wycenę i pomiar.

Montaż
okien i drzwi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Współpracujemy z jednym z czołowych producentów okien i drzwi firmą DRUTEX zapewniając fachowy i kompleksowy montaż zgodny z wymaganymi standardami.

Wycenę stolarki oraz niezbędny pomiar wykonujemy dla klientów bezpłatnie po uprzednio umówionych oględzinach.

Umów się na spotkanie i uzyskaj bezpłatny
pomiar oraz wycenę prac.

Jak pracujemy?

Kilka realizacji